YAĞ TEST CİHAZLARI

HIGH VOLTAGE

DTS SERİSİ

YAĞ DİELEKTRİK TEST CİHAZI

Özellikler ve Faydalar

Yağ Dielektrik AC test setleri, elektrikli ekipmanlarda kullanılan yalıtım yağlarının kırılma geriliminin tekrarlanabilir, doğru ölçümünü sağlar. Bu hafif, sağlam üniteler saha ve laboratuvar kullanımı için tasarlanmıştır.

Yağ Dielektrik AC test setleri, elektrikli ekipmanlarda kullanılan yalıtım yağlarının kırılma geriliminin tekrarlanabilir, doğru ölçümünü sağlar. DTS-60D ve DTS-100D sırasıyla 60 kV AC ve 100 kV AC çıkış sunar. Üç adet kullanıcı tarafından seçilebilen, otomatik voltaj yükselme hızı ve sayaç ile parlama kıvılcım voltajını gösteren otomatik voltaj kapatma içerir. Çeşitli test hücreleri mevcuttur.

DTS-60A, tipik olarak yalıtım yağlarının voltaj bozulma seviyesini test etmek için kullanılan tam otomatik bir sıvı dielektrik test setidir. En yaygın dünya standartları kontrollerin içine önceden programlanmıştır. Sadece başlat düğmesine basın ve test yapılır. Özel test dizileri de programlanabilir. Dahili olarak saklanan test sonuçları bir bilgisayara indirilebilir veya yerleşik termal yazıcı kullanılarak yazdırılabilir.

HV trafo bölümü, sızdırmaz cıvata kapaklı geleneksel çelik bir tanktır. Muhafazalar kalın alüminyumdan yapılmıştır. Bu cihazlar, sık taşıma ve trafo merkezi kullanımının zorluklarına dayanır.

Özellikleri

Üç artış hızı, saniyede 500 V / 2000 V / 3000 V

Durdurma / Bekleme konumlarına sahip yükselme oranı seçici anahtarı

Otomatik kapanma ile ark algılama

Sıfır START ve test odası kilitleme

Test gözlemi için pencere paneli

ASTM ve IEC standartları için 60 kV ve 100 kV test hücreleri

 

Modeller

DTS-60A (F) : 0 - 60 kV AC            DTS-60D (F): 0 - 60 kV AC             DTS-100D (F): 0 - 100 kV AC

DTS-100A (F): 0-100 kV AC